Grzejniki i termowentylatory

Grzejnik konwektorowy Grzejnik konwektorowy
Producent: Teesa
Cena:

317,83 zł

szt.
zobacz więcej
Grzejnik olejowy 2000 W Grzejnik olejowy 2000 W
Producent: Teesa
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej
Grzejnik olejowy 2500 W Grzejnik olejowy 2500 W
Producent: Teesa
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Grzejnik olejowy 2500 W Grzejnik olejowy 2500 W
Producent: Teesa
Cena:

229,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Promiennik ciepła na taras Promiennik ciepła na taras
Producent: Teesa
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termowentylator kolumnowy PTC Termowentylator kolumnowy PTC
Producent: Teesa
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termowentylator TSA8027 Termowentylator TSA8027
Producent: Teesa
Cena:

60,00 zł

szt.
zobacz więcej
Grzejnik olejowy 2500 W Grzejnik olejowy 2500 W
Producent: Teesa
Cena:

270,00 zł

Grzejnik olejowy 800 W Grzejnik olejowy 800 W
Producent: Teesa
Cena:

129,00 zł

Termowentylator TSA8025 Termowentylator TSA8025
Producent: Teesa
Cena:

55,00 zł

Termowentylator TSA8038 Termowentylator TSA8038
Producent: Teesa
Cena:

69,00 zł

Termowentylator TSA8039 Termowentylator TSA8039
Producent: Teesa
Cena:

89,00 zł

Grzejniki elektryczne: z termostatem, olejowe, farelki i termowentylatory

Nowoczesne grzejniki i termowentylatory to niezwykle funkcjonalne urządzenia, stworzone z myślą o wszystkich osobach, które uwielbiają spędzać czas w ciepłym oraz komfortowo przewietrzonym pomieszczeniu. Urządzenia dostępne w tej kategorii charakteryzują się zastosowaniem innowacyjnych technologii oraz precyzyjnym wykonaniem, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Bogaty wybór dostępnych w sprzedaży kaloryferów elektrycznych i farelek z pewnością ułatwi podjęcie trafnej decyzji!
 

Grzejniki elektryczne: grzejnik olejowy, farelka czy termowentylatory?

Powodów, dla których warto kupić grzejnik elektryczny, jest kilka, a ciepło to z pewnością istotny, ale nie jedyny z nich. Warto dokładnie poznać dostępne urządzenia, które – jak się okazuje, mogą zapewnić komfort w chłodniejsze dni lecz również dodać estetyki wnętrzu naszego mieszkania.  Grzejnik elektryczny olejowy to prosty sposób na szybkie i bezpieczne ogrzanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki designerskiemu i estetycznemu wykończeniu oraz kompaktowym wymiarom, oferowane przez nas grzejniki elektryczne idealnie wkomponują się w wystrój każdego pomieszczenia. Wyposażone w regulowany termostat (zob. grzejnik olejowy z termostatem) oraz automatyczną kontrolę temperatury, jak również skrętne kółka, gwarantują wysoki komfort i wygodę użytkowania.

Przeczytaj poradnik: Dogrzewanie pokoju: jak i czym ogrzać zimny pokój?>>
 

Wady i zalety grzejników olejowych

Grzejniki olejowe to bardzo wygodne urządzenia, które do wytwarzania ciepła wykorzystują prąd elektryczny oraz olej, którym wypełnione są żebra urządzenia. Umieszczone w urządzeniu grzałki ogrzewają olej, który oddziałuje na metalową konstrukcję, rozgrzewając grzejnik do określonej temperatury. Tego typu mechanizm ma jeszcze jedną dodatkową zaletę: po wyłączeniu, urządzenie wolno się wychładza, przez to nawet nie będąc uruchomionym, oddaje temperaturę do otoczenia.
Żeberkowe grzejniki olejowe to urządzenia średniej wielkości o mocy od 800 do 2500 W. Takie parametry spokojnie wystarczą do dogrzewania domu czy mieszkania, szczególnie w okresach towarzyszącej nam ostatnio zmiennej aury za oknem. Żegnajcie niskie temperatury, witajcie cieplejsze chwile w domowym zaciszu.

Dlaczego warto kupić grzejnik olejowy i na co zwrócić uwagę w czasie zakupu? Oto kilka istotnych funkcji urządzenia.
 • Trzy tryby pracy
  Regulator trybów pracy w elektrycznym grzejniku olejowym, pozwala na dostosowanie mocy grzania do aktualnych potrzeb. Wybrane grzejniki Teesa zostały wyposażony w trzy tryby pracy. Gdy już wybierzemy odpowiedni trybu pracy, wystarczy ustawić pożądaną temperaturę. Temperatura grzejnika to wypadkowa ustawienia wybranego trybu i termostatu. Najwyższą temperaturę można uzyskać ustawiając tryb w pozycji (III), a termostat w pozycji maksymalnej.

 • Automatyczna regulacja temperatury
  To kolejny powód, dla którego warto wybrać elektryczny grzejnik olejowy. Funkcja ta przyda się w momencie, gdy temperatura w pomieszczeniu osiągnęła już zadowalający nas poziom. Wówczas wystarczy ustawić termostat zmniejszając temperaturę, aż do momentu, gdy lampka kontrolna zgaśnie. Zostawiając ustawienia w takiej pozycji mamy pewność, że gdy tylko temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej ustawionej temperatury, grzejnik olejowy z termostatem włączy się automatycznie i będzie pracować tak długo, aż temperatura ponownie uzyska ustawioną wartość. Warto wspomnieć, że grzejnik olejowy z automatyczną funkcją kontroli temperatury, posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem, które wyłączy urządzenie w przypadku, gdy temperatura okaże się zbyt wysoka. 

 • Wygoda i mobilność
  Grzejnik elektryczny olejowy jest urządzeniem w pełni mobilnym – sami decydujemy, czy w danym momencie dogrzania wymaga nasz salon, gabinet czy sypialnia. Decyzję ułatwi nam budowa urządzenia, w tym wygodny uchwyt oraz cztery skrętne kółka, dzięki którym łatwo przetransportujemy grzejnik do dowolnego miejsca w domu. Nasz żeberkowy grzejnik olejowy ma jeszcze dodatkową zaletę – jego konstrukcja jest bardzo estetyczna, przez co urządzenie nie naruszy estetyki twojego domu lub mieszkania i będzie bardzo dobrze współgrać z jego wystrojem. Między innymi w tym celu urządzenie zostało również wyposażone w specjalny schowek na kabel, umożliwiający jego przechowywanie w sytuacjach, gdy urządzenie nie jest wykorzystywane.

  Trzy tryby pracy, precyzyjny termostat, duża moc i czuwająca nad wszystkim funkcja kontroli temperatury – tak w skrócie można podsumować elektryczny grzejnik olejowy. Dodając do tego elegancki wygląd, otrzymujemy urządzenie, które z pewnością dobrze odnajdzie się w naszym domu, dając nam ciepło i komfort w chłodniejsze dni. I choć do wad grzejnika olejowego można zaliczyć w zasadzie tylko długie nagrzewanie się, to ten mankament można przekuć także w zaletę, ponieważ po wyłączeniu grzejnik równie długo utrzymuje ciepło.

Wady i zalety farelek czyli termowentylatorów

Jednym z urządzeń, które szybko podniesie temperaturę w pomieszczeniu jest termowentylator, czyli potocznie mówiąc farelka. Jest to grzejnik elektryczny wyposażony jest w spiralę lub w nowoczesnych modelach w grzałkę ceramiczną, która pod wpływem prądu generuje ciepło i rozprowadza je po pomieszczeniu za pomocą nadmuchu.

Do zalet termowentylatorów można zaliczyć np. :

 • Trzy tryby pracy 
  Współczesne farelki to uniwersalne urządzenia, które mogą służyć prawie przez cały rok. Dzięki trzem trybom pracy z zimnym, ciepłym lub gorącym powietrzem, przydadzą się nie tylko gdy jest zimno, ale także gdy na dworze jest upał.

 • Opcja regulacji mocy
  Możesz skorzystać z poziomu nawiewu o mocy 2000 W i szybko ogrzać pokój lub ustawić 1000 W, by delikatnie ogrzać małe pomieszczenie.

 • Cena
  Zaletą termowentylatorów jest ich cena, która waha się od ok 50 zł w górę. Jeśli chcesz tanio ogrzać pokój farelka będzie optymalnym rozwiązaniem.

 • Niewielka waga i mobilność
  Jedna z ważniejszych zalet termowentylatorów jest to, że posiadają niewielkie gabaryty oraz wagę, zatem można je z łatwością przenieść z jednego pomieszczenia do innego, gdzie aktualnie jest potrzebne. Jakie zatem mogą być wady termowentylatorów? Prze wszystkim nawiew może wysuszać powietrze oraz powodować rozprzestrzenianie się kuchu i roztoczy, co może być niekorzystne w przypadku alergików.

Dlaczego warto wybrać przenośny grzejnik elektryczny Teesa?

Grzejnik przenośny to urządzenie przydatne w każdym domu. W ofercie Teesa, można znaleźć zarówno proste i niedrogie farelki, jak np. model TSA8025, jak też modele wyposażone w nowoczesne grzałki ceramiczne PTC, które nie tylko emitują ciepło, ale nadają wnętrzu odpowiedniego klimatu. Wszystko dzięki, wyświetlaczowi LED, który imituje płomienie nadając wnętrzu przytulnego charakteru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium