Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odkurzacze

Odkurzacz to jedno z najbardziej popularnych i najczęściej wykorzystywanych urządzeń domowych służących utrzymaniu czystości w całym domu. Choć bogata i atrakcyjna oferta rynku odkurzaczy utrudnia i wydłuża wybór właściwego sprzętu, z drugiej strony – umożliwia zakup takiego modelu, który będzie idealnie odpowiadał na potrzeby wszystkich domowników.

Odkurzacz akumulatorowy

Nowoczesne odkurzacze akumulatorowe już od kilku lat podbijają rankingi małego AGD. Największą zaletą tego rodzaju odkurzaczy jest brak przewodu zasilającego, który przekłada się na pełną swobodę manewrowania i możliwość uprzątnięcia nawet trudnodostępnych miejsc. Bardziej zaawansowane modele odkurzaczy bezprzewodowych, tzw. odkurzacze akumulatorowe 2w1 posiadają również funkcję odkurzania ręcznego – niezwykle przydatne rozwiązanie, gdy zależy nam na szybkim uprzątnięciu konkretnych miejsc, np. okruchów ukrytych w zakamarkach kanapy.

Odkurzacz bezworkowy

Alternatywną dla tradycyjnych odkurzaczy workowychodkurzacze bezworkowe wyposażone w pojemnik na zabrudzenia. Brak konieczności systematycznego zakupu worków do odkurzacza stanowi dla wielu osób kwestię przesądzającą o zakupie odkurzacza cyklonowego.
Odkurzacz bezworkowy to bardzo dobre rozwiązanie dla alergików. Filtry HEPA umożliwiają eliminację alergenów (kurzu, roztoczy, sierści zwierząt), dzięki czemu powietrze wylatujące z urządzenia jest czyste i bezwonne.

Robot sprzątający

Robot sprzątający to obecnie najbardziej zaawansowany model odkurzacza bezprzewodowego. System automatycznego sprzątania umożliwia dokładne oczyszczenie podłóg i dywanów bez konieczności asystowania urządzeniu. Wydajna bateria, niski poziom głośności, duży pojemnik na nieczystości i kompaktowy rozmiar samego urządzenia – to tylko nieliczne z zalet robotów sprzątających. Największą z nich jest ilość czasu, jaką można zaoszczędzić, powierzając codzienne obowiązki sprytnemu urządzeniu.
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium