Elektryczne łapki na owady

Elektryczna łapka na muchy: packa na muchy, komary, owady

Gdy sezon letni w pełni elektryczna łapka na komary, muchy i inne owady to absolutny niezbędnik. Jest to gadżet, które z pewnością znajdzie swoich zwolenników zarówno wśród osób lubiących relaks na świeżym powietrzu, jak też tych, którzy liczą na niczym niezakłóconą pracę w gabinecie przy otwartym oknie.

Jak działa elektryczna łapka na muchy?

Elektryczna packa na muchy została wyposażona w siatkę, która likwiduje owady rażąc je prądem. Działanie urządzenia jest niezwykle proste - wystarczy wcisnąć przycisk znajdujący się na rączce, aby wytworzyć napięcie siatki. Takie rozwiązanie umożliwia zabijanie much i komarów w powietrzu, co rozwiąże problem z nieestetycznymi śladami na ścianach i meblach.

Co ważne, napięcie siatki jest wystarczająco duże, aby bez problemu poradzić sobie ze wszystkimi owadami, nie stanowi jednak zagrożenia dla człowieka. Bezpieczeństwo użytkowania zwiększa aktywacja przyciskiem, która zapobiegnie przypadkowemu porażeniu.

Rakieta na muchy z akumulatorem czy packa na baterie - co wybrać?

Łapka na muchy na baterie czy z akumulatorem – co wybrać? Nie można jednoznacznie odpowiedzieć, który model będzie lepszy – jeśli chodzi o tę cechę, wszystko zależy od preferencji użytkownika. Dla osób, które zapominają o podłączaniu urządzeń do zasilania polecanym rozwiązaniem jest packa na muchy na baterie. Elektryczna łapka na muchy z akumulatorem będzie dobrym wyborem dla osób, które nie mają w nawyku trzymania zapasowych baterii w domu.

Ile kosztuje elektryczna łapka na muchy, komary, owady? Jak i gdzie kupić?

Czy łapka elektryczna na muchy i komary jest droga? Wszystko zależy od modelu. Najtańsze można kupić już za ok. 20 zł. Szukając urządzenia bardziej zaawansowanego warto zwrócić uwagę na elektryczne łapki na muchy, które będą zarazem lampą owadobójczą. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że z urządzenia można korzystać jak rakietki na muchy, jednak w zestawie znalazła się także praktyczna podstawka, która jest zarazem stacją dokującą. Pozwala ona zamienić elektryczną packę w stojącą lampkę owadobójczą UV. Koszt takiego modelu w sklepie Teesa to ok. 60 zł.

Czy elektryczna łapka na muchy jest skuteczna? Opinie

Zarówno osoby, które wybiorą łapkę elektryczną na muchy na baterie, jak też te, które zdecydują się na owadobójczą lampę z akumulatorem z pewnością się nie zawiodą. Oprócz podstawowej zalety jaką jest dbałość o czystość ścian i mebli w domu, to, co charakteryzuje elektryczne łapki na muchy to trwałość, duża skuteczność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium