Żelazka

Żelazko z generatorem pary

Już teraz przejdź na wyższy poziom prasowania! Wybór odpowiedniego urządzenia sprawi, że mało lubiana przez Ciebie czynność potrwa krócej i będzie zdecydowanie bardziej efektywna. Żelazko z generatorem pary posiada dwie funkcje prasowania: prasowanie na sucho lub za pomocą pary – by Twoje ubrania pozostały idealnie gładkie niezależnie od rodzaju tkaniny i stopnia jej zagniecenia.

Żelazko ze stacją parową jest znacznie mniejsze i lżejsze, niż standardowe żelazko, gdyż nie posiada wbudowanego zbiornika na wodę. Innowacyjny generator pary w żelazkach Teesa emituje parę o maksymalnym ciśnieniu 3,5 bara, które wystarczy, by wyprasować najbardziej uporczywe zagniecenia. Ceramiczna stopa gwarantuje wygodę prasowania, a intuicyjny panel sterujący informuje o konieczności odkamieniania urządzenia oraz uzupełnienia zbiornika wody.

Żelazko z parownicą Teesa umożliwia również prasowanie pionowe. Dzięki tej funkcjonalności w łatwy i szybki sposób pozbędziesz się zagnieceń z zasłon, firan i delikatnych wiszących ubrań. Prasowanie w pionie nie wyświeca, ani nie odbarwia tkaniny, nie pozostawia też nieestetycznych i trudnych do usunięcia odcisków po szwach. Co więcej, ze względu na brak bezpośredniego kontaktu gorącej powierzchni z materiałem – całkowicie eliminuje ryzyko przypalenia tkaniny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium