Frytkownice

Frytkownice beztłuszczowe na gorące powietrze

Frytownica beztłuszczowa to absolutny niezbędnik w każdej kuchni. Urządzenia tego typu są niezwykle funkcjonalne i pozwolą przerwać monotonię w kuchni. Dzięki nim można przygotować domowe obiady i przekąski bez dodatku tłuszczu. Szybko, smacznie i przede wszystkim zdrowo!

Frytkownica beztłuszczowa: zasada działania

Dla osób, które zastanawiają się jak działa frytkownica beztłuszczowa podpowiedzią może być alternatywna nazwa tego typu urządzenia, czyli frytkownica na gorące powietrze. To właśnie ono jest wykorzystywane w procesie grzewczym. Dzięki odpowiedniej cyrkulacji urządzenie szybko się nagrzewa, a ciepło jest rozprowadzane równomiernie. Korzystając z beztłuszczowych frytkownic można całkowicie zapomnieć o dodatkowych kaloriach pochodzących np. z oleju. Nie tylko gotowanie, ale także pieczenie i smażenie odbywa się wyłącznie przy wykorzystaniu gorącego powietrza.

Co trzeba wiedzieć i jakie są opinie o frytkownicy beztłuszczowej? Sprawdź poradnik >>

Frytkownice beztłuszczowe na gorące powietrze: co można zrobić oprócz frytek?

Co można zrobić we frytkownicy? Niech nikogo nie zmyli nazwa urządzenia - frytki to nie jedyna rzecz, jaką można przyrządzić. Wybierając odpowiedni model, wachlarz dań z frytkownicy beztłuszczowej jest naprawdę szeroki. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia kulinarna kucharza, bo możliwości niektórych modeli są naprawdę zaskakujące. W ofercie Teesa znaleźć można beztłuszczową frytkownicę, w której do dyspozycji jest aż 7 trybów: do frytek, żeberek, owoców morza, ciasta, kurczaka, mięsa i ryb.

Frytki z frytkownicy beztłuszczowej: jak smakują?

Ryba z frytkownicy beztłuszczowej to kusząca propozycja na domowy obiad, a najlepszym dodatkiem do niej będą frytki. Jak smakują frytki z frytkownicy beztłuszczowej? Wiele osób może to zaskoczyć, ale w niczym nie ustępują one tym z tradycyjnej frytkownicy. Co więcej, są dużo zdrowsze oraz mniej kaloryczne!
Frytki przyrządzone we frytownicy beztłuszczowej nie są tak samo chrupiące jak te smażone w głębokim oleju? Na ten problem również jest rozwiązanie - możliwym jest używanie tego typu frytkownicy bez tłuszczu lub z jego niewielką ilością, aby każdy mógł przyrządzić ulubione frytki według własnych preferencji.

Dlaczego warto zdecydować się na frytkownicę beztłuszczową: jaką wybrać?

Osoby, które dręczy myśl: „Frytkownica beztłuszczowa – czy warto?” powinien przekonać jeden argument: Wybierając frytkownicę na powietrze nie trzeba rezygnować z chrupiących skrzydełek i złocistych frytek, bo wszystkie „fast foody” można przyrządzić w wersji FIT – zdrowo, bo bez dodatku tłuszczu.
Jaka frytkownica beztłuszczowa będzie najlepsza? Oczywiście wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Jeśli planujemy przyrządzać posiłki dla całej rodziny, z pewnością trzeba wybrać urządzenie z dużą misą, która pozwoli na szybkie przygotowanie obiadu nawet dla kilku osób. Warto też zwrócić uwagę na funkcjonalność. Osoby, które nie chcą się martwić o źle ustawiony czas lub nieodpowiednią temperaturę mogą wybrać frytownicę z różnymi trybami, w których temperatura jest dostosowana do rodzaju przyrządzanych potraw. Natomiast osoby, które nie lubią narzuconych rozwiązań mogą wybrać model frytkownicy z samodzielną regulacją ustawień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium