Pozostałe urządzenia do sprzątania

Mop elektryczny POWER CLEAN Mop elektryczny POWER CLEAN
Producent: Teesa
Cena:

549,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mop parowy Steam Clean Mop parowy Steam Clean
Producent: Teesa
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mop dwukomorowy New Clean  R13 Mop dwukomorowy New Clean R13
Producent: Teesa
Cena:

99,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mop dwukomorowy New Clean  R19 Mop dwukomorowy New Clean R19
Producent: Teesa
Cena:

115,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mikrofibra do mopów Easy Clean Mikrofibra do mopów Easy Clean
Producent: Teesa
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mikrofibra do mopów New Clean Mikrofibra do mopów New Clean
Producent: Teesa
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wężyk do mopa parowego TSA5051 Wężyk do mopa parowego TSA5051
Producent: Teesa
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej
Myjka do okien SMOOTH TOUCH Myjka do okien SMOOTH TOUCH
Producent: Teesa
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Urządzenia do sprzątania

Utrzymanie porządku i czystości w domu nie musi wymagać od Ciebie dużego wysiłku lub rezygnacji z wolnego czasu! Poznaj praktyczne i funkcjonalne urządzenia do sprzątania Teesa i przekonaj się, że codzienne obowiązki mogą być szybkie, skuteczne i satysfakcjonujące.

Mop elektryczny

Mop elektryczny Power Clean Teesa stworzony został z myślą o osobach, które chcą szybko i bez wysiłku umyć zabrudzone podłogi. Dwie obrotowe głowice usuwają nieczystości z wyjątkową skutecznością, jednocześnie delikatnie polerując czyszczoną powierzchnię. Dzięki wbudowanemu w mop elektryczny pojemnikowi na wodę ze spryskiwaczem – nie musisz tracić czasu ani siły na wymieniane wody i płukanie ścierek. Regulowane ramię, możliwość obrotu i zmiany konta nachylenia gwarantują pełną swobodę manewrowania i możliwość umycia podłogi nawet w trudnodostępnych miejscach. Zwróć również uwagę i na to, że elektryczny mop dostosowany jest do wszystkich rodzajów podłóg. Z równą skutecznością sprzątnie zabrudzenia z drewnianych paneli, terakoty czy linoleum, dlatego świetnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu.

Mop z mikrofibry

Mop czyszczący Easy Clean to wyjątkowo funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu mycie podłóg stanie się dużo szybsze i zdecydowanie bardziej przyjemne. Włókna z mikrofibry dokładnie usuwają zanieczyszczenia i wchłaniają resztki brudnej wody. Niskooporowy system wirowania oraz wysokoobrotowa głowica mopa pozwalają na bezproblemowe wyżymanie włókien. Za sprawą regulowanej rączki dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb – tak, by mycie podłóg z przykrego obowiązku zmieniło się w czystą przyjemność – i to dosłownie!

Myjka do okien

Myjka do okien Smooth Touch to niezastąpiona pomoc w myciu okien, glazury i kabin prysznicowych. Dzięki dostępnym w zestawie akcesoriom dokładnie usuniesz uporczywe zabrudzenia, nie pozostawiając nieefektownych smug i zacieków. Dostępne w zestawie z myjką dwie dysze o różnej szerokości zasysają wodę wprost do wbudowanego zbiornika, umożliwiając natychmiastowe osuszanie każdej wielkości szyb. Dzięki specjalnemu wysięgnikowi, który łatwo i szybko przymocujesz do urządzenia, umyjesz wysokie przeszklenia bez konieczności wspinania się na drabinę. Wypróbuj myjkę do okien Smooth Touch i zobacz sama, że mycie okien może być łatwe, szybkie i wygodne.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium