Kategorie blog
Prezent dla Niego: zestaw do pielęgnacji osobistej 4w1
Prezent dla Niego: zestaw do pielęgnacji osobistej 4w1

Prezent dla Niego: zestaw do pielęgnacji osobistej 4w1

Coraz bliżej święta i jak co roku pojawia się ten sam problem: co kupić mężczyźnie w prezencie bożonarodzeniowym? Nie zmusisz go do zrobienia listy prezentów, zresztą nigdy jej nie robił (i raczej się to nie zmieni). Krawat i skarpetki też odpadają (w końcu wszystkim wręczającym prezenty zależy na wywołaniu efektu „wow” u osoby obdarowywanej). W takim przypadku warto odwołać się do męskiej potrzeby odpowiedniej prezencji i postawić na prezent, który pozwoli zadbać o wygląd w sposób szybki, prosty i przyjemny. Oto cztery powody, dla których zestaw do pielęgnacji osobistej 4w1 Hypercare T400 marki Teesa to prezent idealny dla każdego mężczyzny.1. Posiada mnogość funkcji

Z pewnością każdy mężczyzna doceni to, że zestaw można na wiele sposobów zmieniać, łączyć, przebudowywać i konfigurować. Szerokie zastosowanie sprawia, że sprzęt ten wymyka się jakiejkolwiek kategoryzacji – może być maszynką do strzyżenia włosów, golarką do brody, trymerem do modelowania zarostu, a także urządzeniem do usuwania owłosienia z nosa.

Taką wielozadaniowość z pewnością doceni każdy mężczyzna, który na co dzień boryka się z różnymi wyzwaniami. Pierwsze ułatwienie – można przystrzyc włosy na dowolną długość, co jest przydatne szczególnie wtedy, gdy urosły jakby szybciej niż w zeszłym miesiącu, a do umówionej wizyty u fryzjera zostało jeszcze trochę czasu.

Długa broda wymaga uporządkowania? Nie ma problemu! Tutaj ułatwienie może być jeszcze większe, bo wraz z profesjonalną maszynką do golenia brody pojawia się możliwość zabawy w domowego barbera. Jej dalszym ciągiem będzie trymowanie i docinanie brody czy zarostu. Zestaw do pielęgnacji zawiera w sobie również specjalną końcówkę do usuwania owłosienia z nosa – na ten temat nie trzeba się specjalnie rozpisywać, ale z pewnością zostanie to przez mężczyznę docenione.2. Jest ostry, a to, co ostre, zawsze robi wrażenie

Każdy mężczyzna z pewnością doceni również to, co ostre. Ostrość zazwyczaj oznacza wysoką jakość, tak jak dobrze doprawiona, wyrazista ostra potrawa, lub wysokiej jakości nóż mistrza sushi, gwarantujący szybkie i precyzyjne cięcie. Nie inaczej jest w przypadku zestawu Teesa Hypercare T400. Ostrość noży tnących maszynki do strzyżenia wpływa ma wysoką jakość całego urządzenia. Zastosowana tutaj stal nierdzewna nie jest podatna na korozję, co jest szczególnie istotne w kontekście użytkowania urządzenia w kontakcie z wodą (np. w łazience).

Ale materiał ten ma jeszcze inne zalety – dzięki swoim właściwościom, w procesie produkcji nie wymaga on wzmacniania jakimikolwiek dodatkowymi powłokami, co skutkowałoby zwiększeniem objętości i wagi urządzenia. Zastosowanie stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest po prostu lekkie, a ta cecha również może mieć znaczenie, zarówno podczas codziennego rytuału modelowania, jak i cyklicznego golenia czy cięcia.3. Docenią go osoby, które lubią czasem coś zmienić

Mówi się, że to „kobieta zmienną jest”, ale w praktyce mężczyźni pod względem wyglądu również lubią czasem zaszaleć. Właśnie dlatego nasz zestaw do golenia został wyposażony w aż 4 różne nasadki grzebieniowe, które pozwolą dobrać odpowiednią długość cięcia do aktualnej potrzeby lub do aktualnej mody.

Styliści prognozują, że w temacie męskich fryzur modne będą dłuższe włosy (tzw. „zaczeski” i fryzury z przedziałkiem), jednak odpowiednio wystylizowane. Obok nich nadal na topie będą włosy uniesione do góry, które rzecz jasna wymagają odpowiedniego docięcia w dolnej części głowy. Tu znów wracamy do męskiej potrzeby dobrego wyglądu, tym razem w kontekście brody. To element, który chyba najczęściej podlega męskim modyfikacjom, a wpływ na nie ma zarówno moda uliczna, jak i trendy wyznaczane przez osoby znane.

W zestawie naszej maszynki do włosów (będącej również golarką do brody) znalazły się aż cztery końcówki (3 mm / 6 mm / 9 mm / 12 mm), dlatego następnym razem, gdy mężczyzna zapragnie coś zmienić, będzie miał wiele możliwości. Jednym słowem: Hypercare T400 Teesa to maszynka do golenia brody / włosów, która podąża za trendami.4. Pokochają go gadżeciarze

Nie da się ukryć – bezprzewodowa maszynka do włosów Teesa Hypercare T400 podąża za technologicznymi trendami. Pomijając już tak oczywisty akcent, jak pełna mobilność wynikająca z braku uciążliwego kabla zasilającego, warto zwrócić uwagę na wyjątkowo długi czas pracy urządzenia, który wynosi aż 120 minut. Biorąc pod uwagę, że męski zabieg powinien trwać w przybliżeniu „jak najkrócej”, to jest to fenomenalny wynik. Drugim technologicznym smaczkiem jest dołączona do zestawu stacja ładująca – dyskretna i estetyczna, która sprawi, że urządzenie będzie zawsze gotowe do pracy – dokładnie wtedy, gdy pojawi się nagła potrzeba jego użycia.Maszynka do strzyżenia włosów? Trymer do brody? Golarka do brody? Niezależnie od tego, jaką funkcję będzie pełnić urządzenie Teesa Hypercare T400, z pewnością każdy mężczyzna doceni jego ogromną wszechstronność.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o zestawie Hypercare T400? Kliknij >>TUTAJ<<.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium